
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kΩ |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.4986 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 889 µm |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency Stability | -100 ppm |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Drive Level | 100 nW |
Stock: 8496
Distributors
pcbx
Unit Price$0.45055
Ext.Price$0.45055
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45055 | $0.45055 |
| 10 | $0.36933 | $3.69330 |
| 25 | $0.36155 | $9.03875 |
| 50 | $0.35394 | $17.69700 |
| 100 | $0.32146 | $32.14600 |
| 300 | $0.30836 | $92.50800 |
| 500 | $0.29580 | $147.90000 |
| 1000 | $0.27999 | $279.99000 |
| 3000 | $0.26503 | $795.09000 |
| 5000 | $0.25819 | $1290.95000 |
